logo

Stolárstvo a výroba nábytku Malcom

Interiérové štúdio MALCOM Vám ponúka komplexné služby od poradenstva, 3D grafického návrhu nábytku, cez zameranie až po samotnú realizáciu a montáž.

 

Poradenstvo

Radi Vám pomôžeme, poradíme a spolu s Vami nájdeme to najoptimálnejšie riešenie Vášho interiéru. Zákazník má možnosť vybrať si z rôznych materiálov, farebných prevedení, dekorov dvierok, korpusov, pracovných dosiek, úchytiek a nábytkového kovania. Samozrejmosťou je aj výber rôznych typov dizajnu nábytku ako napríklad moderný, klasický, alebo vidiecky štýl.

 

 

3D návrh

Pre lepšiu predstavu Vášho ešte nezrealizovaného interiéru Vám ponúkame 3D grafický návrh (vizualizácia), ktorý pre Vás vypracujeme. 3D návrh interiéru je dôležitý, nakoľko má zákazník predstavu o farebných prevedeniach a konečnom dizajne jeho budúceho bývania.

 

 

Zameranie

Dôležitým krokom pre výrobu nábytku na mieru je presné zameranie priestoru. Aj v tomto prípade Vám ponúkame služby našich pracovníkov, ktorí zamerajú priestor u Vás doma.

 

 

Dovoz, vynesenie a montáž

Po vyrobení nábytku Vám Váš nový nábytok privezieme na určené miesto, vynesieme a našimi montážnymi pracovníkmi zabezpečíme jeho montáž. V prípade zakúpenia vstavaných spotrebičov, zabezpečíme ich osadenie do kuchynskej linky (nie ich inštaláciu).