logo

Šatníky a vstavané skrine

Naše práce ...

Doba prináša so sebou nutnosť šetriť miestom a využívať úsporné riešenia na úschovu oblečenia. To isté platí aj pre zariadenie interiéru vášho domova. Vstavaná skriňa s posuvným systémom otvárania dverí je ideálnym riešením tejto potreby, a zároveň vhodne dopĺňa celkový dizajn interiéru. Klasické šatníkové skrine neposkytujú toľko voľného priestoru na uskladnenie odevov, ale aj rôznych vecí, ktoré sa používajú sezónne. Šatníková vstavaná skriňa na mieru je ideálnym riešením. Ponúkame praktické a maximálne využitie priestoru, pracujeme výlučne s kvalitnými a modernými materiálmi a pri návrhu vstavanej skrine či šatníka Vám poradíme. Pri realizácii vstavaných skríň ponúkame komplexné služby od odborného zamerania, výroby a následnej montáže vstavanej skrine.

 

Návrh vstavanej skrine


Stačí Vám zopár rozmerov (šírka, výška a hĺbka) konkrétneho priestoru. Nezabudnite, že priestor využijeme až po strop. Do hornej časti vstavanej skrine ukladáme veci, ktoré nepoužívame často. Navrhnite si vlastné vnútro, police, zásuvky, tyče na vešanie oblečenia. Po úspešnom návrhu vstavanej skrine príde na rad zameranie našim technikom a následná výroba. Vstavané skrine vyrábame v rôznych farebných prevedeniach.

 

 

Interiér


Interiér vstavanej skrine môže byť riešený veľmi jednoducho, ale aj tak, aby spĺňal potreby interiéru ako celku, to znamená, že má aj pohľadové riešenia. Väčšinou sa ale používa funkčné rozloženie políc do jednotlivých sektorov, tak, aby vám čo najviac usporili miesto a boli dostupné podľa Vašich požiadaviek. Prevedenie interiéru vstavanej skrine sa väčšinou používa bez zadnej steny, ale aj toto riešenie vieme zabezpečiť. Farebnosť políc a komponentov si vyberiete zo širokej škály materiálov.

 

 

Výplne dverí a rámy


Ponúkame Vám širokú škálu DTD výplní dvier, ako aj prevedenia v skle,v zrkadle, prípadne tapeta či fototapeta.. Rám dvier si môžete vybrať v oceľovom, alebo hliníkovom prevedení a to buď vo farbe výplne dverí (imitácia dreva…), alebo v klasických farbách – hliníková, šampáň, alebo zlatá.

 

 

Vnútorné doplnky


Neodmysliteľnou súčasťou vstavanej skine sú aj doplnky. V ponuke máme všetky dostupné doplnky, ktoré sú na trhu. ( vešiaky na kravaty, na nohavice, na opasky, výsuvy na košele, stojany na žehličku, vysávač, papuče, topánky, …)