Inšpiratívne tapety Karki

 

Vyberte z množstva ponúkaných tapiet, my Vám zabezpečíme realizáciu. Vychádzame v ústrety aj náročným zákazníkom v prípade špeciálnych požiadaviek. Na Vaše želanie Vám zabezpečíme služby bytového architekta.

Máme niekoľkoročné skúsenosti s prácou v interiéri. Zaoberáme sa hlavne predajom vliesových, vinylových tapiet a fototapiet s detským aj prírodným a abstraktným motívom.

Vlies - je nová generácia tapiet, ktoré vynikajú rozmerovou stabilitou aj vo vlhkom stave. Dnes už výrobcovia vyvinuli materiály spĺňajúce vysoké nároky na mechanickú odolnosť a nehorľavosť.

Vlies je vlastne netkaná textília, vyrábaná z vlákien. Ich zmiešaním s pojivom a lisovaním vzniká základný materiál, ktorý je ekologický, priepustný a veľmi príjemný na dotyk. Ich impregnáciou, potlačou a vrstvením vzniká nepreberné množstvo atraktívnych dizajnov.

Vinylové tapety - jedná sa o kategóriu tapiet vyrobenú z vinylu. Tapety majú výraznú štruktúru, vďaka čomu dosahujú nenapodobiteľnú plasticitu vzoru a vzhľad kvalitnej "ťažkej' textílie.

Tento variant vysokokvalitnej a trvácnej úpravy stien predstavuje štandard nadnárodných hotelových sietí. Okrem hotelových priestorov sú tapety vhodné do luxusných reprezentačných a obytných priestorov a reštaurácií .

 

Inšpirácia pre Vás vliesové tapety:
Malcom vliesová tapeta Karki č.1 Malcom vliesová tapeta Karki č.2 Malcom vliesová tapeta Karki č.3 Malcom vliesová tapeta Karki č.4
Malcom vliesová tapeta Karki č.5 Malcom vliesová tapeta Karki č.6 Malcom vliesová tapeta Karki č.7

Malcom vliesová tapeta Karki č.8